Diivanvoodi Kolder, 222x88xK89 cm
812,00 €
Tellimisel ( Kuni 6 nädalat )
Pesukastiga diivanvoodi karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist. Istumisosa on täidetud pehme polstriga ja kaetud kangaga. Korpus ja käetoed kaetud ökonahaga.
Värvid
Korpus ja käetoed tumepruun ökonahk
Istumisos abeež kangas
Magamisosa mõõdud 115x186 cm
Plastikust jalad
Tagumine külg viimistletud, saab paigutada keset tuba
| Laius | 222 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 89 cm |
| Sügavus | 88 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Tarneaeg | Kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Neto kaal | 80 |
| Kattematerjal | Kangas, kunstnahk |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Tumba Kolder, 70x70xK48 cm227,00 €
-
Tugitool Kolder, 85x82xK82 cm402,00 €
-
Nurgadiivanvoodi Kolder, 236x160xK80 cm1 114,00 €
-
Diivanvoodi Platon, 205x94xK91 cm962,00 €
-
Diivanvoodi Bregi, 212x94xK74 cm1 080,00 €


























