Diivanvoodi Amerykanka II, 138x112xK90 cm
661,00 €
Tellimisel ( Kuni 6 nädalat )
Kahekohalise pesukastiga diivanvoodi karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist. Istumisosa Bonell vedrustus ja pehme polster on kaetud kangaga. Võimalik tellida kolm eri värvi.
Värvid
1.Korpus must
istumisosa hele hall
2.Korpus tumehall
istumisosa hele hall
3.Korpus tume beež
istumisosa hele beež
Plastikust jalad
Tagumine külg viimistletud, saab paigutada keset tuba
| Laius | 138 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 90 cm |
| Sügavus | 112 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Tarneaeg | Kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Neto kaal | 100 |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Diivanvoodi Kolder, 222x88xK89 cm812,00 €
-
Diivanvoodi Gordia, 222x88xK89 cm812,00 €
-
Diivanvoodi Platon, 205x94xK91 cm962,00 €
-
Diivanvoodi Niagara, 217x90xK90 cm779,00 €
-
Diivanvoodi Bregi, 212x94xK74 cm1 080,00 €










