Tugitool Kolder, 85x82xK82 cm
402,00 €
Tellimisel ( Kuni 6 nädalat )
Tugitooli karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist.Istumisosa zik-zak vedrustus ja pehme polster on kaetud kangaga. Käetoed kunstnahast.
Värvid
Käetoed tumepruun kunstnahk
istumisosa beež kangas
Plastikust jalad
| Laius | 85 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 82 cm |
| Sügavus | 82 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Tarneaeg | Kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Neto kaal | 37 |
| Kattematerjal | Kangas, kunstnahk |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Tumba Kolder, 70x70xK48 cm227,00 €
-
Diivanvoodi Kolder, 222x88xK89 cm812,00 €
-
Nurgadiivanvoodi Kolder, 236x160xK80 cm1 114,00 €
-
Tugitool Gordia, 82x80xK88 cm402,00 €
-
Tugitool Platon, 73x88xK91 cm517,00 €


























