Voodi Bond 90x200 cm, mänd, värvivalik
Soodushind
118,80 €
Tavahind
132,00 €
Tellimisel ( 1 kuni 2 nädalat )
Eestis toodetud kodumaisest naturaalsest männipuidust tugeva konstruktsiooniga voodi on viimistletud kasutajasõbralike peitside ja lakkidega.
Tooni valik
1.Hele
2.Kirss
3.Tume
4.Vana mänd
5. Valge
Voodi põhjalipid kuuluvad komplekti
Lisatasu eest saab tellida oma valitud
peitsi tooni ja ka värvitud valge
Madrats ei kuulu hinna sisse
Vali sobiv madrats siit
| Laius | 98 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 82 cm |
| Sügavus | 207 cm |
| Tootjamaa | Eesti |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | 1 kuni 2 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Voodile sobib madrats | 90x200 |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Voodikast, 90x72xK22 cm, mänd, värvivalikSoodushind 54,00 € Tavahind 60,00 €
-
Öökapp sahtlitega, 40x34xK51 cm, mänd, värvivalikSoodushind 78,30 € Tavahind 87,00 €
-
Öökapp riiuliga, 40x33xK51 cm, mänd, värvivalikSoodushind 54,90 € Tavahind 61,00 €
-
Voodi Katrin 90x200 cm, mänd, värvivalikSoodushind 118,80 € Tavahind 132,00 €
-
Voodi madala peatsiga 90x200 cm, mänd, värvivalikSoodushind 110,70 € Tavahind 123,00 €
-
Voodi kõrge peats 90x200 cm, mänd, värvivalikSoodushind 118,80 € Tavahind 132,00 €
-
Voodi Trei 90x200 cm, mänd, värvivalikSoodushind 154,80 € Tavahind 172,00 €
-
Lastevoodi Jumbu 90x200 cm, mänd, värvivalikSoodushind 121,50 € Tavahind 135,00 €
-
Narivoodi Kati, 90x200xK175 cm, mänd, värvivalikSoodushind 197,10 € Tavahind 219,00 €
-
Narivoodi, 90x200xK160 mänd, värvivalikSoodushind 189,90 € Tavahind 211,00 €









