Voodi Ines, 160x200 cm
1 088,00 €
Tellimisel ( Kuni 6 nädalat )
Kvaliteetsest lamineeritud plaadist valmistatud pehme peatsi ja ülestõstetava madratsialusega voodi. Voodile annavad effekti musta värvi paksemast materjalist põhi ja pehme intrigeeriva disainiga peats.
Värvid
Korpus Artisan tamm
Põhi ja Peats must matt
Pesukast
Metallist ülestõstetav madratsi alus
Madrats ei kuulu hinna sisse
| Laius | 217 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 116,5 cm |
| Sügavus | 167 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Tarneaeg | Kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Neto kaal | 186 |
| Voodile sobib madrats | 160x200 |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Öökapp Ines Snoc, 45x40xK45 cm95,00 €
-
Riidekapp Ines SZ2D, 90x60xK215 cm481,00 €
-
Riidekapp Ines SZ4D, 180x60xK215 cm951,00 €
-
Kummut Ines K4SZ, 90x40xK90 cm247,00 €
-
Kummut Ines K2D4SZ, 135x40xK90 cm327,00 €











