Seinariiul Denver 35, 180x22xK22 cm, tamm, õlitatud
Soodushind
295,60 €
Tavahind
328,44 €
Tellimisel ( 4 kuni 8 nädalat )
Vastupidav kaasaegse disainiga kvaliteetsest naturaalsest või põletatud tammepuidust seinariiuli tagasein on viimistletud naturaalse õliga.
Värvivalik
1.Naturaalne tamm
2.Põletatud tamm
Tagapaneel on naturaalsest harjatud tammepuidust
Riiul tugevast suitsuklaasist
NB! Dallas sarja eripäraks on puidus esinevad
oksakohad, -augud ja väikesed praod!
| Laius | 180.000000 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 22.000000 cm |
| Sügavus | 22.000000 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | 4 kuni 8 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Neto kaal | 11 |
Write Your Own Review