Nurgadiivanvoodi Nora 4XL, 316x225xK90 cm, kangas, värvivalik
1 222,00 €
Tellimisel ( Kuni 6 nädalat )
Massiivne pesukasti ja kuue seljatoe padjaga nurgadiivanvoodi on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest laia värvivalikuga.
Karkass on kasepuidust ja kasevineerist
Istumisosa siksak vedrustus
on kaetud kvaliteetse porolooniga
Seljatoe padjad on täidetud porolooni
seguga, kate on lukuga eemaldatav
Magamisaseme mõõdud 148x270 cm
Istumiskõrgus 46 cm ja istumissügavus 60 cm
Kasepuidust jalad 4 cm 11 erinevat tooni
Valikus kolm erineva kvaliteediga kangagruppi
1 grupi kangas vali siit
2 grupi kangas vali siit
3 grupi kangas vali siit
Valitud kangas lisa ostukorvi märkuste lahtrisse
Disainitud ja valmistatud Eestis käsitööna
Hooldusjuhendiga saab tutvuda siin
Diivani tagune on viimistletud sama kangaga ja
võimalik asetada keset tuba
| Laius | 3160 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 90 cm |
| Sügavus | 225 cm |
| Tootjamaa | Eesti |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | Kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Diivanilaud Tramonto 64, 70x70xK50 cm, tamm, õlitatudSoodushind 475,52 € Tavahind 528,36 €
-
Tv alus Tramonto 26, 180,2x49xK62 cm, tamm, õlitatudSoodushind 1 267,76 € Tavahind 1 408,62 €
-
Vitriinkapp Tramonto 13, 101,4x38xK158,3 cm, tamm, õlitatudSoodushind 1 243,89 € Tavahind 1 382,10 €
-
Kummut Tramonto 44, 127,8x49xK84 cm, tamm, õlitatudSoodushind 1 023,57 € Tavahind 1 137,30 €



