Voodi Prowansja L1, 160x200 cm
397,00 €
Tellimisel ( 4 kuni 8 nädalat )
Klassikalise disainiga kaasaegne pesukastita 160 cm laiune voodi on valmistatud kvaliteetsest kahjustustele vastupidavast lamineeritud mööbliplaadist.
Voodi on valmistatud kahjustustekindlast lamineeritud mööbliplaadist
Madrats ei kuulu komplekti vali siit sobiv
Teiste Prowansja toodetega saab tutvuda siin
Teiste meie pakutavate sama laiusega vooditega saab tutvuda siin
| Laius | 156.000000 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 100.000000 cm |
| Sügavus | 205.000000 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Melamiinkattega laminaat |
| Tarneaeg | 4 kuni 8 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Neto kaal | 17 |
| Voodile sobib madrats | 160x200 |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!


