Voodi Buona Notte Baron 180x200 cm, värvivalik
754,00 €
Tellimisel ( Kuni 4 nädalat )
Laia värvivalikuga voodi on valmistatud täispuidust ja kaetud mööblikangaga. Valikus kaks peatsi disaini.
| Laius | 195.000000 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 105.000000 cm |
| Sügavus | 220.000000 cm |
| Tootjamaa | Eesti |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | Kuni 4 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Kušett pesukastiga Buona Notte RMP 1500 Lux, 180x200xK55 cm, värvivalikSoodushind 1 096,00 € Tavahind 1 114,00 €
-
Mootorvoodi Buona Notte RKV 3500, 180x200x65 cm, värvivalikSoodushind 2 328,00 € Tavahind 2 363,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 1000, 180x200x64 cm, värvivalikSoodushind 870,00 € Tavahind 884,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 2000, 180x200x56 cm, värvivalikSoodushind 1 069,00 € Tavahind 1 086,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 3000, 180x200x63 cm, värvivalikSoodushind 1 138,00 € Tavahind 1 156,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 4000, 180x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 365,00 € Tavahind 1 386,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 5000, 180x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 474,00 € Tavahind 1 496,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte VKV 2500, 180x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 290,00 € Tavahind 1 309,00 €
-
Pesukast Firenze kõrge, 120x49xK44 cm, värvivalikSoodushind 298,00 € Tavahind 329,00 €
-
Pesukast Firenze madal, 120x49xK45 cm, värvivalikSoodushind 298,00 € Tavahind 329,00 €












