Voodi Buona Notte Baron 160x200 cm, värvivalik
645,00 €
Tellimisel ( Kuni 4 nädalat )
Laia värvivalikuga voodi on valmistatud täispuidust ja kaetud mööblikangaga. Valikus kaks peatsi disaini.
| Laius | 175.000000 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 105.000000 cm |
| Sügavus | 220.000000 cm |
| Tootjamaa | Eesti |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | Kuni 4 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Kušett pesukastiga Buona Notte RMP 1500 Lux, 160x200xK55 cm, värvivalikSoodushind 972,00 € Tavahind 987,00 €
-
Mootorvoodi Buona Notte RKV 3500, 160x200x65 cm, värvivalikSoodushind 2 112,00 € Tavahind 2 147,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 2000, 160x200x56 cm, värvivalikSoodushind 983,00 € Tavahind 999,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 3000, 160x200x63 cm, värvivalikSoodushind 1 071,00 € Tavahind 1 088,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 4000, 160x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 221,00 € Tavahind 1 241,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte KV 5000, 160x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 341,00 € Tavahind 1 361,00 €
-
Kontinentaalvoodi Buona Notte VKV 2500, 160x200x67 cm, värvivalikSoodushind 1 157,00 € Tavahind 1 174,00 €
-
Pesukast Firenze kõrge, 120x49xK44 cm, värvivalikSoodushind 298,00 € Tavahind 329,00 €
-
Pesukast Firenze madal, 120x49xK45 cm, värvivalikSoodushind 298,00 € Tavahind 329,00 €












