Söögitool Kora KRZ1, 59x42xK102 cm
91,00 €
Tellimisel ( 4 kuni 8 nädalat )
Elegantne, pehme söögitool on valmistatud kvaliteetsest kriimustuskindlast lamineeritud mööbliplaadist, istumisosa ja seljatoe keskosa on polsterdatud kulumiskindla sametkangaga.
Söögitool on valmistatud vastupidavast kahjustustekindlast lamineeritud mööbliplaadist, istumisosa ja seljatoe keskosa on polsterdatud porolooniga ning kaetud kulumiskindla sametkangaga
| Laius | 59 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 102 cm |
| Sügavus | 42 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Lamineeritud mööbliplaat + metall |
| Tarneaeg | 4 kuni 8 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Neto kaal | 6 |
Write Your Own Review