Seinapeegel Atlanta 46, 115x2xK67 cm, tamm, õlitatud
Soodushind
264,38 €
Tavahind
293,76 €
Tellimisel ( 4 kuni 6 nädalat )
Moodne ja elegantse stiiliga kvaliteetsest naturaalsest või põletatud tammepuidust peegliraam on viimistletud naturaalse õliga.
Naturaalne tamm
Põletatud tamm
Peegliraam on naturaalsest harjatud tammepuidust
| Laius | 115.000000 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 67.000000 cm |
| Sügavus | 2.000000 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | 4 kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Neto kaal | 22 |
Write Your Own Review