Pesusahtliga voodi Mia, 80-160x200 cm, mänd, värvivalik
Soodushind
607,72 €
Tavahind
675,24 €
Tellimisel ( 4 kuni 8 nädalat )
Trendikas kõrge seljatoe ja kahe mahuka pesukastiga laiendatav voodi on valmistatud männipuidust.
Värvivalik
1.Antratsiit
2.Valge
Kaks siinidel pesusahtlit
Väljatõmmatav voodi laiendus
Laius 80 või 160 cm
Madratsid ei kuulu hinna sisse
Vali sobivad madratsid siit
| Laius | 88,5-165,9 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 82 cm |
| Sügavus | 204,4 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | 4 kuni 8 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse osadena |
| Voodile sobib madrats | 80x200 |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Pesusahtliga voodi Lorento L13, 80x195 cmSoodushind 199,21 € Tavahind 221,34 €
-
Pesusahtliga voodi Lorento L16, 80x200 cm,Soodushind 290,09 € Tavahind 322,32 €
-
Voodi Borys B1, 90x200 cm, mändSoodushind 274,48 € Tavahind 304,98 €
-
Pesusahtlitega voodi Mauricius, 90x200 cm, mändSoodushind 237,76 € Tavahind 264,18 €
-
Voodi Alan AL1, 90x200 cm, mändSoodushind 340,58 € Tavahind 378,42 €
-
Pesukastiga voodi Kevin, 80x190 cm, mändSoodushind 229,50 € Tavahind 255,00 €
-
Pesusahtliga nari Kevin, 80x190 cm, mändSoodushind 457,16 € Tavahind 507,96 €






