Madratsikaitse Hypnos 140x200x1 cm
Soodushind
44,98 €
Tavahind
49,98 €
Tellimisel ( Kuni 5 nädalat )
Madratsikaitse Hypnos 140x200x1 cm
Kangas on tepitud mahulise vatiiniga 200 gr/m².
Nurkades kummipaelad.
Madratsikaitse on pestav (õrnpesu 60º).
Kangas pealt stretch, alt valge puuvillane.
| Laius | 140 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 1 cm |
| Sügavus | Pikkus 200 cm |
| Tootjamaa | Eesti |
| Tarneaeg | Kuni 5 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Kattematerjali hooldus | Õrnpesu/60ºC |
| Katte eemaldamine | Madratsikate on pestav (õrnpesu/60ºC) |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!
-
Madratsikaitse Hypnos 180x200x1 cmSoodushind 55,08 € Tavahind 61,20 €
-
Madratsikaitse Hypnos 160x200x1 cmSoodushind 48,65 € Tavahind 54,06 €
-
Madratsikaitse Hypnos 120x200x1 cmSoodushind 39,47 € Tavahind 43,86 €
-
Madratsikaitse Hypnos 90x200x1 cmSoodushind 29,38 € Tavahind 32,64 €
-
Madratsikaitse Hypnos 80x200x1 cmSoodushind 27,54 € Tavahind 30,60 €




