Kontinentaalvoodi Malta, 140x200 cm, värvivalik
709,92 €
Tellimisel ( 4 kuni 6 nädalat )
Kõrge ja pehme peatsi ning kahe mahuka pesukastiga 140 cm laiune kontinentaalvoodi laia värvivalikuga.
Pehme peats ja jaluts on täispuidust, kaks mahukat voodikasti on valmistatud kvaliteetsest lamineeritud mööbliplaadist
Madratsi bonell vedrustus on ümbritsetud porolooniga ja kaetud kahelt poolt tugeva vildiga
Lisatsu eest saab tellida Pocket(pakitud) vedrustuse
Peatsi kõrgus 128 cm, magamisosa kõrgus on 50 cm
Kattekanga valikus kolm erinevat mööblikangast
Velluto - tutvu siin
Element - tutvu siin
Monolith - tutvu siin
Valitud kangas lisa tellimuse märkuste lahtrisse
Kattemadrats ei kuulu hinna sisse vali siit sobiv
| Laius | 140 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 128 cm |
| Sügavus | 213 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Naturaalne puit + lamineeritud mööbliplaat |
| Tarneaeg | 4 kuni 6 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Vedrustus | Bonell vedrustus |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review
Leidsime veel tooteid mis teile meeldida võiksid!






