Diivanvoodi Arti, 195x90xH88 cm
369,00 €
Tellimisel ( Kuni 2 nädalat )
Mahuka pesukastiga diivanvoodi bonell vedrustus on kaetud kangaga.
Kastiga lahtikäiv diivanvoodi on bonnel vedrustusega. Magamisaseme mõõdud: laius 113 x pikkus 195 cm. Laos olemas erinevate kangastega. Kanga värvi kohta palume küsida infot info@webshop.ee
| Laius | 195 cm |
|---|---|
| Kõrgus | 88 cm |
| Sügavus | 90 cm |
| Tootjamaa | Poola |
| Materjal | Naturaalne puit |
| Tarneaeg | Kuni 2 nädalat |
| Kokkupanek | Toode tarnitakse kokkupanduna |
| Neto kaal | 80 |
| Kattematerjal | Kangas |
Write Your Own Review